Hakkımızda

ŞEN ASES Güvenlik Teknolojileri; 12 yıllık sektör deneyimi ile elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren önde gelen proje firmalarından biridir.

ŞEN ASES Güvenlik Teknolojileri; tüm elektronik güvenlik çözümlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen ürün altyapısına sahiptir.

ŞEN ASES Güvenlik Teknolojileri; profesyonel proje ekibi ile keşif aşamasında güvenlikten ödün vermeden, müşterilerinin de fikir ve isteklerini dikkate alarak en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadrosu ile en doğru şekilde projeyi uygulamakta ve satış sonrası tüm hizmetleri en hızlı sürede sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Ases Ne Demek ? 

Ases, Osmanlı döneminde güvenlik görevlisidir. “Yasakçı” olarak da anılırlar. Asesler subaşının yanında  hizmet  eder. Geceleri  çarşı  ve pazar yerlerini beklemekle görevlidir. Görevleri karşılığında dükkân sahiplerinden belirli bir ücret almaktadırlar. 16. yüzyıldan itibaren asayişsizliğin artması ile subaşılara destek olarak verilen güvenlik amaçlı bölüklerdir. İdaresini asesbaşı adlı amir üstlenir. Kadı ve subaşıların olağanüstü durumlarda başvurduğu kolluk gücü konumundadırlar.

Misyonumuz

Elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri alanında kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından vazgeçmeyerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. Bireylerden kurumlara kadar tüm topluma güvenlik kavramını doğru aşılamak ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktır.

Vizyonumuz

Güvenlik sistemleri konusunda son teknolojiyi, müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sunmak ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak ülkenin önde gelen firmalarından biri olmaktır.